Barış Özcan’dan Hediye 10 bin Kitap!

Tüm okurlarımıza selamlar, bugün size Youtube’daki ilgi çekici ve bilgi verici içerikleriyle tanıdığımız Barış Özcan‘ın yeni videosundaki kitap çekilişini duyurmak istedik.

Kendisinin de dediği gibi daha fazla kişinin de haberdar olması için nacizane bu çekilişi sayfamızda da yayınlamak istedik.

Kendisinin seçtiği 10 kitaplık seti çekiliş ile 1000 kişiye hediye ediyor yada istersenin başvuru formunda 50TL ‘lik hediye kartıyla kendiniz istediğiniz kitabı alabiliyorsunuz.

Aşağıda çekiliş ile ilgili videosunu izleyebilirsiniz.

“1000 Kişiye 10000 Kitap” çekilişine katılmak için linkteki formu doldurabiilirsiniz: https://bit.ly/10000kitap

Açıklama

Başvurular 19 Nisan 2020 09.00 – 20 Nisan 2020 21.00 arasında yapılacaktır.

Başvurular tamamlandıktan sonra https://www.random.org servisiyle kazanan 1000 kişi belirlenerek sadece isim, ilçe ve il bilgileri şeklinde https://www.bkmkitap.com/10-kitap adresinden ilan edilecektir.

Kazananlardan kitap tercih edenlerin adreslerine otomatik olarak gönderim yapılacaktır. Hediye kartı tercih edenlerin telefonlarına SMS yoluyla aktivasyon kodu gönderilecektir. Bu süreçteki iletişim için 10kitap@bkmkitap.com adresini kullanabilirsiniz.

İhtiyacı olan kişilere çıkması dileğiyle hepinize sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Kaynak

Hakkında bostabure

Bostabure.com olarak “Tabureni kap gel!” sloganıyla ziyaretçilerimizin sayfamızda daha keyifli, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istiyoruz.

Şunlara bakın

Kriptograf 73. Yarışma İpuçları

73. Yarışma İpuçları 1- Onun babası bir askerdi. 2- Adını taşıyan bir yayın mevcuttu. 3- …

Giuseppe Donizetti kimdir?

Giuseppe Donizetti Türkiye’yi 19. yüzyılda Batı müziği ile tanıştıran ve Muzikâ-i Hümâyün‘u yöneterek bandonun gelişmesini …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle