Kriptograf 44. Yarışma İpuçları

44. Yarışma İpuçları

1- O, İngiltere’de doğdu.

2- Babası bir askerdi.

3- Kendisi saygın askeri nişanlar aldı.

4- Bulunduğu toplulukta bir istisnaydı. Bahsedilen kişinin tam adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Susan Travers

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Hakkında bostabure

Bostabure.com olarak “Tabureni kap gel!” sloganıyla ziyaretçilerimizin sayfamızda daha keyifli, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istiyoruz.

Şunlara bakın

Kozmonot 5. Yarışma İpuçları

5. Yarışma İpuçları 1- Bir olay, bir toplumu ikiye bölmüştü. 2- Bir kişi, bu bölünmeyi …

Kriptograf 61. Yarışma İpuçları

61. Yarışma İpuçları 1- O, bir sanatçıdır. 2- O, kendi uzmanlık alanında bir dergi çıkardı. …

Abone ol
Bildir
guest
13 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
ahmety.

merhaba arkadaşlar; bu oyunda yeni sayılırım. 2.kez katıldığım yarışmada sonucu ilk seferde ipucu almadan bulmak bana nasip oldu. bundan sonraki yarışmalarda da yorum kısımlarına gireceğim. nacizane tavsiyem herkesin araştıracağı yerleri araştırsan bile farklı düşünerek araştırmak. mesela ben ilk asker casusları araştırdım sonuç bulamadım sonra kadın askerleri araştırdım ve buldum.

çokdafifi

Soruyu görür görmez ben de kadın bir asker olacağını düşündüm ve o şekilde araştırmaya başladım. Ama gerçekten hızlı buldunuz herkes daha araştırırken. Tebrikler.

Tuğçe

Vay be ben hep İngiliz askerlerine baktım. Kadın olacagi aklıma bile gelmedi. Kazananlar genelde sorulan kişileri önceden duymuş okumuş kişiler muhtemelen. İpuçları sadece animsamalarini sağlıyor olacak ki bulabiliyorlar. Tebrik ediyorum.

Ertuğrul

Helal olsun nasıl buluyorlar acaba?

Enes

Aramızda daha önce bilip para kazanan Oldumu ? Bu ipuçlarıyla bu soruyu bilen kişiye hayranligimida ifade etmek isterim. Taniyabilseydim keşke onu…

emre

43.yarışmada adamın adını buldum googleye yazdım o adı diğer lakaplarını yazdım eğer arattırdığım adı cevap yazsaymışım bilicektim

Sezar

Ekstra ipuçlarını almadan bulamazsınız, boşuna cevap vermeyi denemeyin bile.

Sezar

Eyvallah kripto yine haksız çıkarttın beni ajdhjsjdhzj

Heyye

II. Richard denendi

yarışmaavcısı

o olmaz zaten ingiltere de doğmuş olması gerekiyor

çokdafifi

Bu ipuçları ile imkansız gibi bir şey.