Kriptograf 67. Yarışma İpuçları

67. Yarışma İpuçları

1- Onun annesi de babası da yazardı.

2- Annesiyle babasının başka bir ortak meslekleri daha vardı.

3- Onun teorisine çok sayıda karşı çıkan oldu.

4- Elli küsur sene sonra bir projede teorisi tekrar gündeme getirildi. Bu teoriyi gündeme getiren sunucunun adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Yarışma sonuçlandığında yayınlanacaktır

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Sayfamızda yayınlanan yorumlar, yorum sahiplerinin sorumluluğundadır. Kaldırılmasını istediğiniz yorumlar için bostabure@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Hakkında bostabure

Bostabure.com olarak “Tabureni kap gel!” sloganıyla ziyaretçilerimizin sayfamızda daha keyifli, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istiyoruz.

Şunlara bakın

Giuseppe Donizetti kimdir?

Giuseppe Donizetti Türkiye’yi 19. yüzyılda Batı müziği ile tanıştıran ve Muzikâ-i Hümâyün‘u yöneterek bandonun gelişmesini …

Kriptograf 72. Yarışma İpuçları

72. Yarışma İpuçları 1- O, bir imparatora hizmet etti. 2- Yüksek askeri rütbeye ulaştı. 3- …

Abone ol
Bildir
guest
8 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
uçanadamsabri

Bu cevaptan sonra oyunu bıraktım. Kurgusal karakter olduğunu belli etmeleri gerekirdi bir şekilde ya da sormamalıydılar. İster umurlarında olsun ister olmasın daha tek kuruş ipucu almam.

mehmet

“Projede bir sunucu var” diyordu. Film olduğunu anlaman gerekiyordu.

mehmet

canlı yayında öldürülen fictional character arıyordum asla bulamadım ya bulana helal olsun

fakeyu fakeyu

4000 bine yakın tv ve radyo , film eleştirmeni sunucusu ölümünü okudum hiçbirinde ipuçlarında bahsedilen cümlelere ulaşamadım

mehmet

2012 filmindeki radyo sunucusu zaten

Büşra

Atık yorum yapan neredeyse yok herkes pes mi etti?

mehmet

Onun annesiyle babası evliydi. Bu kişi kimdir?

sami

kahkaha attım :DDD