Sizi Patlak Araç Lastiği Değiştirmekten Kurtaran Buluş

Teker Değiştirme

Seyahat sırasında araç lastiğinin patlaması ve bunun değiştirilmesi, birçok insan için tehlikeli ve endişe verici bir deneyim olabiliyor. Bu zorluğu daha kolay hale getirmek için çalışan Malezya merkezli ‘Ethar Co‘ şirketi tarafından üretilen Ethar Running Tire, acil durumlarda en yakın lastik tamircisine hızlı ve güvenli bir şekilde sürüş yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış. Sorunlu tekere Ethar Running Tire ürününü kullanarak yolunuza en azından lastikçiye gidecek kadar devam edip stepne, bijon anahtarı vs. ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Hatta Stepne yerine kullanarak bagajdan da tasarruf edebilirsiniz. Araç lastiğiniz patladığında lastiğinizi değiştirmekten veya yardım istemekten kurtaran bu ürün ile şaşırtıcı bir şekilde 38-40 km/saat ‘e kadar sürüş yapmanızı sağlayıp hayat kurtarabiliiyor.

Ethar Running Tire

Universal tasarımı sayesinde de çoğu otomobil modelinde kullanılabiliyor ve hem ön hem de arka lastiklere uygun bir şekilde tasarlanmış. Asfalt ve stabilize yollarda da sorunsuz bir şekilde sürüş yapabilmenizi sağlıyor.

Aşağıda Ürün tanıtımını izleyebilirsiniz.

Ethar Running Tire

Hakkında bostabure

Bostabure.com olarak “Tabureni kap gel!” sloganıyla ziyaretçilerimizin sayfamızda daha keyifli, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istiyoruz.

Şunlara bakın

Kozmonot 14. Yarışma İpuçları

14. Yarışma İpuçları 1- Onlardan günümüzde altı tane vardır. 2- Altısı da birbirinden farklıdır. 3- …

Osaka Kalesi

Osaka Kalesi, Japonya’nın Osaka şehrinde bulunan tarihi öneme sahip bir kaledir. Sengoku döneminde (1467 -1615) Japonya’nın  birleştirilmesinde …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle