Storytel’de En Çok Dinlenen 10 Sesli Kitap!

Avrupa’nın en büyük sesli kitap servislerinden İsveç menşeli Storytel 2019 yılında Türkiye için sesli kitap istatistiklerini açıkladı.

Verilere göre 2019 yınında Storytel sesli kitap servisi üzerinden Türkiye’de toplam 4 milyon 54 bin 400 saat sesli kitap dinlendi.

İşte 2019 yılında Storytel’de en çok dinlenen ilk 10 kitap:

İsveç meşeli Storytel bünyesinde 300 binden fazla kitap barındırıyor.

Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, sesli kitapların günlük yaşamımıza çok iyi uyum sağladığını, kitap dinlerken, ev işleri, spor ya da işe gidip gelmek gibi günlük aktivitelerimizi gerçekleştirebildiğimizi söyledi. İmamoğlu, bu anlamda Storytel’i kitap okumanın en kolay hali olarak da düşünebileceğimizi belirtti ve Storytel olarak sundukları bu servisin kullanıcıların her gün trafikte geçirdikleri zamanı azaltmasa bile bu zamanı daha anlamlı geçirmelerini sağladığını sözlerine ekledi. Berk İmamoğlu ayrıca 2019’da ortaya çıkan dinleme sürelerini, 2020’de en az yüzde 50 artırmayı hedeflediklerini belirtti. Webrazzi

Uygulamayı indirmek için;

Kaynak

  • https://webrazzi.com/2020/01/09/storytel-turkiye-nin-sesli-kitap-aliskanligi-uzerine-2019-verilerini-paylasti/

Hakkında bostabure

Bostabure.com olarak “Tabureni kap gel!” sloganıyla ziyaretçilerimizin sayfamızda daha keyifli, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istiyoruz.

Şunlara bakın

Peter Carl Faberge kimdir?

Peter Carl Faberge, ünlü mücevher tasarımcısı ve iş adamıdır. O, Baltık Alman olan babası Gustav …

Kriptograf 55. Yarışma İpuçları

55. Yarışma İpuçları 1- O, Almandır. 2- O, bir iş adamıdır. 3- Babasının yarattığı markaya …

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle